Celebs>Others

Miley Cyrus=Miss Perfection♥

13. března 2012 v 17:13 | (B)ublinQa
Jak jistě víte,včera se konala premiéra The Hunger Games a Miley Cyrus se tam nezapoměla objevit(v to filmu hraje její kluk Liam Hemsworth).Musím říct,že mě Miley hrozně překvapila! Byla dokonalá.Připomělo mi to staré časy z roku 2009.Úžasně se usmívala,pózovala s fanoušky se fotila a i s rodinou.To oblečení co má na sobě se mi moc nelíbí,ale na ní to vypadá božsky♥ Stáhla jsem pár fotek z tumblr,abyste se mohli podívat jak vypadala.Zbožňuju ty její vlasy :) Ten prstýnek spojený s náramkem je úžasnej.

Celebs>Miley Cyrus>Rare pics#1

10. března 2012 v 19:04 | (B)ublinQa
Nezvěřejňuju jen tak fotografie Miley,které hledám,ale tak dneska udělám výjimku.Skončila jsem už s vyměňováním obrázků na Flickru.Nuda a navíc ty lidi tam! ;P Zlatí Češi :D Na té předpolslední je dokonalá! :)

Celebs>Ashley Benson>Photoshoots#1

4. března 2012 v 10:19 | (B)ublinQa
Budu dělat kartičky k různým článků,protože mě to přijde lepší.Ikdyž to asi bude záležet jak se mi bude chtít :D Jak jsem slíbila,tady jsou fotky z shootů Ashley Benson.Všechny shooty se mi hrozně líbí! Nejvíce ale pro Bongo Jeans.Ashley tam má dokonalé tričko! Je hrozně hezká.U Seventeenu jsem smíchala dva roky dohromady.
--------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------

Others>Linkin Park's concerts at 2012

3. března 2012 v 9:49 | (B)ublinQa
Ted'ka Linkin Park zveřejňuje spoustu datumů,kde budou vystupovat.Shrnula jsem vám je do jednoho článku.Nehorázně se těším na videa a také na to,jestli zazpívají nějakou novou písničku.Jak to tak vypadá,tak Linkin Park hodně budou tento rok jezdit do Evropy.Datumy jsou na jejich stránkách.Kdyby jeli do Rakouska,tak bych tam asi jela,protože mám to blízko,ale Polsku a Německo,achjo :/ Stále a stále se objevuje více datumů.
------------------------------------------------------------------------------
•Rock In Rio v Lisabonu v Brazílii/26.května
•Pinkpop Festival v Landgraaf v Nizozemsku/27.května
•Maxidrom Festival v Moskvě v Rusku/10.června
•Skive Festival in Skive v Dánsku/30.května
• Rock Am Ring v Nurburgring v Německu/1. června
• Rock em Park v Nuremberg v Německu/3.června
• Nova Rock Festival v Nickelsdorf v Polsku/8.června
• SKK Arena v St. Peterburg v Rusku/14.června

Others>Ashley Tisdale>Photoshoots#1

27. února 2012 v 17:20 | (B)ublinQa
Jelikož Ashley Tisdale mám fakt ráda,tak jsem stáhla pár photoshootů i starých,které mám ráda.Ashley je hrozně fotogenická a je prostě dokonalá ;D Zbožňovala jsem její hnědé vlasy :) Nejvíce fotek je v tom ze Seventeen z roku 2008.Zbožňuju ten shoot.
------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------

Celebs>News#4

23. února 2012 v 19:01 | (B)ublinQa
Ahojte,takže dneska dám nějaké novinky o celebritách a potom uvidím ;D Asi hodím něco do rozs,protože tam mám jenom jeden článek,tak abych tam něco měla když sem i nic nebude chtít psát.
DEMI LOVATO/ Demi napsala na Twitter 'Tak nemocná :( ale miluji čtení tweetů od vás lidi....Vy jste tak úžasní a významní pro mě.Miluju vás/' Takže doufám,že se Demi brzo uzdraví! Plus nová fotka z Twitteru.Tady vypadá naprosto dokonale.Ty její vlasy a úsměv.
-----------------------------------------------------------------
Objevilo se nové video do MTV a to speciál o Demi! Je to zatím Trailer,ale naprosto se na to těším.Vypadá to vážně suprově.Rozhodně doporučuju zkouknout. HERE
•••
LINKIN PARK/Linkin Park oficiálně potvrdili,že budou vystupovat v DÁNSKU na festivalu Skive 30.května! Lístky jsou už v prodeji.jen čekám,kdy na jejich stránkách konečně bude napsaná Česká Republika.
•••
SELENA GOMEZ/Selena si nechala udělat tetování! Je to malé srdíčko.

Celebs>Miley Cyrus>Photoshoots#1

14. února 2012 v 6:28 | (B)ublinQa
Miley už dlouho neměla photoshooty,ale ted' se objevily dva.Jeden je pro interview 'The Conversation' a druhý fotili pro rodinu.Na tom druhém je Miles i s Floydem.Dokonalé fotky!♥ Na prvním tam můžete vidět Brandi(její sestra).Brandi má dokonalé vlasy,je hrozně hezká.Miley to taky moc slušelo.Pořád čekám na nějaký jiný shoot :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Others>Selena Gomez>Photoshoot#1

13. února 2012 v 18:02 | (B)ublinQa
Nejsem nějakej šílenej fanoušek Seleny.Nezbožňuju ji,ale ani mi nevadí,ale tento shoot sem prostě musím dát.Tohle je photoshoot pro kolekci Dream Out Loud.Přemýšlím nad nějakou grafikou,ale to ještě uvidím.Dívala jsem se na tu její kolekci.Některé kousky má fakt suprové.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy B-day MIKE SHINODA!

11. února 2012 v 0:14 | (B)ublinQa
Takže dneska má narozeniny můj oblíbený zpěvák ze skupiny(no máte 3 pokusy :D) Linkin Park/Mike Shinoda! Je mu už 35 roků,což jsem do ted' nevěděla :D (nejsem zase takovej fanatickej fanoušek,že znám kolik jim je roků :D).Takže snad narozeniny nějak oslaví.Přeju mu hodně štěstí,zdravou rodinu a taky další úspěchy se skupinou Linkin Park.Jsem ráda,že od roku 1997 kapela pořád funguje a doufám,že STÁLE fungovat bude.Mike je hodně dobrý rapper.Patří mezi nejlepší,které znám.Zaslouží si velkou pochvalu za to co dělá a jak to dělá.VŠECHNO NEJLEPŠÍ!♥ Bez Mika by byla skupina o něco chudší.Má fakt dobré nápady! :) V celém článku dám nějaké videa a fotky.No a taky bych chtěla popřát(sice trochu pozdě :D) ale přece dalšímu členu skupinu Davovi Farrell(nevím jak to mám sklonit :D) který měl 8.2.2012 také 35 roků! Trochu zpoždění,ale zapoměla jsem(to teda nejsem moc velká fanynka :D)

Celebs>Miley Cyrus>Personal&Fan Pics

7. února 2012 v 13:18 | (B)ublinQa
Jelikož lidi jsou trapní a všechno na tumblr zvěřejňují,tak vám přináším hodně fotek s fanoušky.Miley to na všech hrozně sluší.Nejsem ráda i za ty lidi,kteří jsou na flickru a nemají jiné fotky.Některé jsou starší a některé novější.Chtěla bych vypadat jako Miley.Na každé fotce dokonalá ;D Já vždycky ksicht rozpláclý navšechny strany :D Jsou tam některé i z Twitteru.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama