Březen 2012

I'M SOO SORRY...

25. března 2012 v 15:24 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>My Diary
Ahojte :) Tak dlouho jsem se tady neobjevila,ano nebaví mě to tady ;D Nebudu okolo toho mazat nějakou velkou louku.Takže bude hiatus :) Stejnak sem moc lidí nechodí a nemám nápady a ANI NÁLADU(to hlavně) vymýšlet nové články.Je mi to líto,protože jsem myslela,že tady vydržím,ale očividně takový blog není pro mě :D Vždycky jsem spíš byla specializovaná na fan stránky.DNESKA MÁ NAROZENINY ALBUM METEORA♥ Miluju to album jako všechy albumy Linkin Park :) TAKŽE !DOČASNĚ! se stěhuju na http://prettylittleliars-web.blog.cz/ Hlavní důvod? Nemusím tam nic vymýšlet,prostě stáhnu fotky a je to :D Mám tam i svoji rubriku,takže to bude stejné jako tady :) Vím,jsem strašná,ale prostě co mám dělat? Myslím,že se sem možná ještě i vrátím,ale nevím kdy.Třeba i z PLL-wen odejdu a nakonec zase nebudu mít blog.Přece začíná léto a nebudu sedět u komplu.Zachvilku tam bude zápis affs,tak kdyby někdo chtěl,tak se může zapsat.JEN ŘÍKÁM NEKONČÍM S TÍMHLE BLOGEM.Jen si dávám přestávku.Nemám co psát a Linkin Park vás nezajímá(teda předpokládám,protože většina holek soudí kapely podle vzhledu).Tk a to by bylo asi všechno co bych chtěla říct :) Mějte se,mám vás ráda♥
xoxo (B)ublinQa

Happy B-day CHESTER BENNIGTON!

20. března 2012 v 7:29 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Others
NAZDÁÁR LIDI ;D Takže dneska má narozeniny podle mě jeden z nejlepších zpěváků světa Chester Bennighton! :) Chester se narodil 20.března 1976,takže DNESKA MÁ 36 ROKŮ.Hrozně si toho cením,že takhle dlouho zpívá a přidal se ke skupině Linkin Park.Chester se umístil na 46.místě nejlepších vokalistů za celou dobu.(by mě zajímalo kdo tohle dělal,měl by být výš :D) Přeju mu štěstí,št'astnou rodinu a doufám,že bude zpívat dál :D Jinak k této příležitosti ještě bych opožděně chtěla popřát dalšímu členu skupinu a to Joe Hahn,protože on měl 15.března narozeniny ;D Je dobré,že to maj tak posobě :D Do zbytku článku dám pár animací a fotek :) JEŠTĚ JEDNOU VŠCECHNO NEJLEPŠÍ!♥ A já valím do školy,dneska máme odpoledku sakra :/

Photo of The Day 18.3.2012

18. března 2012 v 13:36 | (B)ublinQa |  Web>Photo Of the Day
Na fotku dne jsem vybrala tuhle.Přijde mi to hrozně roztomilé :D

DOWNLOAD

18. března 2012 v 13:24 | (B)ublinQa |  Others>Download
Vymyslela jsem další novou rubriku.Tentokrát sem budu dávat věci na stažení a vy si také budeme moct psát jaké video budete chtít z youtube.
1.NICK&BLOG
2.JAKÉ VIDEO CHCEŠ? (odkazy jen z youtube)
3.AŽ TADY BUDE KE STAŽENÍ NAPÍŠU.
-------------------------------------------------------
Omlouvám se pokud mi to třeba chvíli bude trvat,než vám napíšu.Možná se na vás ani nedostane.Sem prosím nepište NIC JINÉHO než,co chcete na stažení.

Fotky na téma>Miley Cyrus#1

18. března 2012 v 12:59 | (B)ublinQa |  Others>Fotky na téma
Nazdáár lidi ;D Velká omluva za mou neaktivitu,ale v pátek jsem celej den byla venku a spala jsem u Monči,potom jsem byla na chatě a dneska možná taky půjdu ven,ale to nevím jistě.Založila jsem novou rubriku fotky na téma.První příspěvěk dám Miley,protože té mám plnou složku kvůli MC Mania na FB :D Novinky o celebritách už nebudu skoro přidávat,jen vyjímečně :) Už mě to prostě nebaví.Všechny tyto fotky jsou z tumblr.

Others>Video#6

13. března 2012 v 17:38 | (B)ublinQa |  Others>Others
Rytmuse nemám fakt ráda,ale tohle video DOSLOVA ZABIL :D Pamatuju si ho z té slovenské reklamy a je to hrozně chytlavé :D Locha u toho videa ;D Ty ksichty,to prostě vychytal.Ten 0:59.Chčijů :D A na Slováka už ho vidělo skoro dva miliony lidí,což myslím že je úspěch.Někteří si myslí,že je trapný,ale myslím že spousta by nedákala natočit takový video a zveřejnit ho na net.

Miley Cyrus=Miss Perfection♥

13. března 2012 v 17:13 | (B)ublinQa |  Celebs>Others
Jak jistě víte,včera se konala premiéra The Hunger Games a Miley Cyrus se tam nezapoměla objevit(v to filmu hraje její kluk Liam Hemsworth).Musím říct,že mě Miley hrozně překvapila! Byla dokonalá.Připomělo mi to staré časy z roku 2009.Úžasně se usmívala,pózovala s fanoušky se fotila a i s rodinou.To oblečení co má na sobě se mi moc nelíbí,ale na ní to vypadá božsky♥ Stáhla jsem pár fotek z tumblr,abyste se mohli podívat jak vypadala.Zbožňuju ty její vlasy :) Ten prstýnek spojený s náramkem je úžasnej.

Návštěvnost (5.3. 2012 - 11.3. 2012)

13. března 2012 v 16:56 | (B)ublinQa |  Web>Statistics
Mám tady statistiky :) Docela suché,ale co s tím nadělám :D
Pondeli: 47
Utery: 43
Streda: 36
Ctvrtek: 35
Patek: 44
Sobota: 50
Nedele: 40

Celkem: 295

Linkin Park>Wish/Cover/Live[Favourite Music]

13. března 2012 v 7:27 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
Nazdáár lidi :) Omlouvám se,že jsem tady včera nebyla,ale takový nervy jak nejel blog! :D Potom jsem se na to vykašlala,protože jsem psala článek a celý se mi to smazalo,protože byla chyba serveru.Take dneska je ráno a já zacvhilku budu muset do školy,ale přece dám aspoň jednu písničku nebo spíše cover Linkin Park :D Jediný Linkini umí udělat z coveru lepší písnička než byla předtím :D Dokonale odzpívané! A Chester 15 sekund řve,pro mě neuvěřitelné :D Jenom mě vadí,že je to občas cenzurovaný.

Celebs>Demi Lovato>Fan Pics#13

11. března 2012 v 10:32 | (B)ublinQa |  Celebs>Demi Lovato
Ahojte :D Takže dneska ze mě asi nic jinýho nevymáčknete,než tyhle fotky.Demi byla v NYC a tak je nehorázně hodně fotek s fanoušky.Závist,kdo se s ní potkal víckrát.Je všude dokonalá ;) Tak a já jdu dělat design na pll-web,doufám,že z toho vůbec něco vyleze,protože mám strašně hodně školy.