Leden 2012

Web>About Web

21. ledna 2012 v 14:51 | (B)ublinQa |  Web>About web

MAJITELKA:(B)ublinQa
ZALOŽEN:13.11.2011
HOSTING: blog.cz
O ČEM:O všem možném,co mám ráda
--------------------------------------------------------------------
Blog byl založen víceméně z nudy.Už jsem se nechtěla vrátit k blogování,ale tenhle blog můj slib porušil.Měla jsem spoustu blogů,ale jediný tenhle není celý o celebritách.Což je pro mě výhoda.Nemyslela jsem,že mi blog vydrží takhle dlouho.Jsem tady ráda.A navíc mám některé lidi fakt ráda,tak nač s nimi přetrhovat kontakty? ;D

(B)ublinQa>About Me

21. ledna 2012 v 14:35 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>About me
Musela jsem napsat nové about me,tam to bylo docela nesrozumitelné.
JMÉNO:IRČA
PŘEZDÍVKA: (B)UBLINQA
DATUM NAROZENÍ:1997
BLOGUJU: OD 8 LET
-----------------------------------------------------------------------------
OBLÍBENÉ CELEBRITY:
1.Linkin Park&Demi Lovato
2.Ashley Greene
3.Miley Cyrus
4.Ashley Benson&Lucy Hale
5.Ashley Tisdale&Justin Bieber
-----------------------------------------------------------------------------
NĚCO MÁLO O MĚ:
Jsem úplně normální,nehezká holka,která bývá v malém městě,které nějak extra nemám ráda.Nepotřebuju fúru kamarádů,stačí mě jen pár pravých přátel.Ve volném času ráda čtu hlavně hororové a napínavé knížky,sedím u počítače a když je teplo vyrazím ven s kámoškama nebo do knihovny.Zbožňuju smích,ale když na něho nemám náladu,tak ze mě ani hláska nevyjde.Miluju sýry&karamel.Můj sen je dostat se na dobrou vysokou školu,cestovat po světě&potkat Linkin Park&Demi.Zbožňuju rockovou/nu-metalovou hudbu,ale taky si poslechnu občas i pop.Nejradši se dívám na horory a komedie.Moje oblíbené filmy jsou Twilight,Jeden den v NYC,Vřískot&Harry Potter.Nemám ráda přetvářky,lži a falešné kamarády.Jsem upřímná,občas i vtipná a taky rychlourážlivá(Občas pochopím něco blbě,ale nakonec se mi to rozloží v hlavě ;D) Vyhýbám se všem panovačným,ulhaným a namyšleným lidem.Zbožňuju zvířátka.Ze všeho nejvíc pejsky a opice.A myslím,že by to na popis úplně stačilo.
---------------------------------------------------------------------------------
OBLÍBENÉ BARVY:
Tyrkysová,krémově bílá,černá,šedá,modrá,fialová&červená

Linkin Park>Qwerty[Favourite Music]

20. ledna 2012 v 21:16 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
Všechny písničky z alb Underground(bonusový alba nevydaných písniček) od Linkin Park jsem neslyšela a musím říct,že jsem udělala chybu.Jsou tam většinou jenom instrumentály,ale některé i zpívají.A třeba tohle je zrovna ten případ.Je fakt úžasná! Dokonce ji zpívali i naživo,což je lepší lepší než studiová verze :D Jak jsem ji poprvé pustila mamka už doletěla a už,Ireno co to zase je.Má vždycky 'úžasnou' náladu,když to mám zapnutý.Je hnusná jak něco! :D Ale ta její problém ;D Bože těším se na to jejich nové album♥ (Jsme zvědavá,když mě takhle Linkinománie přejde :D Už to trvá moc dlouho,aby to přešlo :D)

Celebs>Linkin Park>Mike talks about new linkin park's album!

20. ledna 2012 v 19:57 | (B)ublinQa |  Celebs>Others
Tak za tento rozhovor jsem fakt ráda! Je to pro časopis Kerrang z 18.1.2012.Článek jsem nepřekládala já.Na co,když už ho přeložil linkinpark.cz :D Nehorázně se těším! Pokud brzo nevypustí do světa nějakou ukázku,tak teda nevím :D Je dobré,že album asi bude rockové plus něco takového jako ATS.Protože je ta mi kousek starýho i kousek nového.
ZA ČLÁNEK DĚKUJU LINKINPARK.CZ
K: V které fázi nahrávání alba teď jste?
M: Chytli jsme dobrý rytmus. Při každém nahrávání je tu bod, kdy se opravdu začneme soustředit a a vytvářet spoustu materiálu a během posledního měsíce a půl jsme se do toho bodu dostali. Dáváme teď studiu pořádně zabrat.

K: Hodně kapel si mezi alby dává načas, aby se sžili s tím kam se dostali a vy děláte pravý opak...
M: Rozhodně, a z naší strany je to i vědomá snaha. Bylo by pro nás vlastně dost těžké přestat se soustředit a zkrátit časový plán.

K: Jak zní nový materiál?
M: No, minulé album bylo hlavně o snaze porušit to, jak jsme viděli sami sebe jako kapelu a definicí, které na nás lidi přilepili. Na začátku kariéry jsme měli velký úspěch a tak na nás začali nahlížet určitým způsobem. Opravdu jsme se z toho chtěli dostat pryč a tak i začít experimentovat s různými zvuky. V novém albu jsme si na to, nebýt ve škatulce, zvykli a čeho si teď začínám všímat je, že jsme si zvykli i na naše staré já. Na posledním albu cokoliv znělo jako stereotypní (klasičtí) Linkin Park, tak od toho dali kluci ruce pryč jen proto, že to znělo povědomě. Tentokrát se nebojíme toho znít jako my a je to dobrý mix starého a nového.

K: Takže minulé album byl záměrný odklon?
M: A Thousand Suns bylo záměrně polaritní. Byla to spíše koncepční deska u které jsme věděli, že nebude sedět každému. Ne jen našim fanouškům, ale hudebním fandům, který jsou zvyklý na klasický singlový formát. Věděli jsme, že když pustíme ven takovouhle desku a všechny songy takhle provážeme, bude to výzva.

K: Co se týče textové stránky, budete se dále snažit soustředit na vnější nebo spíše na vnitřní problémy?
M: Myslím že se vracíme spíše k osobnější nahrávce a když vystoupí ven do globálnějšího pohledu, bude víc o společenských problémech než politických, Rozhodně tohle album nevidím jako politické.

K: Jaká je ve studiu s Linkin Park nálada? Panuje přesvědčení, že jste dost velcí perfekcionisté...
M: Je to zvláštní mix perfekcionismu a naprostého chaosu! Jsou tu chvíle, kdy je mnohem produktivnější jen tak se flákat od nápadu k nápadu a prostě je vytahovat ven jen tak bez starosti na čase, struktuře nebo základních bodech. Někdy je vydat se do králičí nory ten nejlepší nápad, ale pak tu jsou chvíle, kdy k tomu přistupujeme vědecky a matematicky, dostáváme se do mřížkového módu počítače a ujišťujeme se, že byť sebemenší změna byla dokonalá, tím dosahujeme nejlepších výsledků.

(B)ublinQa>Moje vysvědčení

20. ledna 2012 v 19:09 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Others
Tak co lidi? Jaké budou známky? Už se blíží pololetí a my už známky máme uzavřené.Jsem docela překvapená.Tento rok jsem se snažila a taky i v podstatě zhoršila v matice.Napíšu vám,co my vychází.Jsem polovičatě spokojená,ale ještě nevím všechno.Ještě nevím ani tělocvik,ale myslím,že za snahu by mě mohla dát jedničku ;D Naše učitelka totiž bere tělocvik fakt vážně.Pokud se nesnažíš nemáš šanci na dvojku.Jsem docela spokojená,jenže kdybych chápala matiku,tka by to bylo lepší.Dneska jsem byla zkoušená z matiky a nakonec jsem si obhájila dvojku.Učitelka mi ale řekla,že pokud i příští rok budu mít nerozhodnou zkoušet mě už nebude,takže dostanu tu horší.Z některých předmětů zatím nevím,ale myslím,že to dvojky možná nebudou.Mám dobré známky :D
NĚJAK MI BLBNE (ASI) BLOG NEJDOU MI PSÁT PÍSMENKA S HÁČKEM.
----------------------------
ČESKÝ JAZYK• 1
MATEMATIKA • 2
ZEMĚPIS • 1 (Poprvé jednička ze zemplu.No tak co chcete.Terča sešit pod lavicí a už jede :D Nový způsob psaní testů.Dobrý je,že učitelka u nás nestojí :D)
DĚJEPIS• 1
ANGLIČTINA• (?) Mohla by mi dát,ale jedničku ;D
TĚLOCVIK• (?) Za snahu by mi mohla dát jedničku.A navíc je na mě hodná :D
CHEMIE• 1
FYZIKA• 1
PRACOVNÍ ČINNOST,VÝTVARNÁ VÝCHOVA,ESTETICKÁ VÝCHOVA• 1
HUDEBNÍ VÝCHOVA• (?) Máme ted' učitelku s kterou píšem testy.Nevím,co dostanu,ale doufám,že jedna.Mám akorát z prvního testu 2- a ostatní jedničky.Mohla by se slitovat :D
OBČANSKÁ VÝCHOVA&VÝCHOVA KE ZDRAVÍ• 1
RUŠTINA• (?) Naše učitelka na ruštinu si zlomila ruku,takže nám nemohla dát ani známky:/ Mám tam ale samé jedničky,takže co bych asi jiného měla než jedna :D
INFORMATIKA• 1
PŘÍRODOPIS• 1 Měla jsem trochu strach co mi dá.Na začátku roku jsem dostala dvě dvojky,protože jsem se neučila a ona příraz bere vážně,takže si nepřeje dvojky ;D Jenže splnila jsem všechny dobrovolné úkoly,takže na to brala ohled a tu jedničku mi dala.

Duel>Kristen Stewart vs.Nikki Reed [Vote]

20. ledna 2012 v 18:29 | (B)ublinQa |  Others>Voting
Takže konečně jsem se dokopala udělat další star duel.Tentokrát jsem vybrala dvě úžasné herečky ze Stmívání.Pro mě bude hodně těžké hlasovat,protože je obě mám moc ráda.A kterou vy máte radši? Hlasujte v anketě.Jsem zvědavá,která vyhraje.

Czech Magazines>Bravo [2/2012]

20. ledna 2012 v 18:15 | (B)ublinQa |  Others>Czech Magazines
Ještě jsem zapoměla dát aktuální číslo Brava.No zase mě tam nic nezaujalo,ale myslím,že potěšili fanoušky Seleny.je tam její plakát s úžasnou fotkou.Potom je tam Breaking Dawn.Jako dárek je barevná řasenka na vlasy.
imagebam.com

Vlastní příběh>Tajemný/Kapitola pátá

20. ledna 2012 v 17:13 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>My Story
Trochu zanedbávám příběh,ale stejnak to moc lidí nečte,takže to nějak nevadí.Doufám,že si tohle přečte aspoň jeden člověk.Takže pátá kapitola.Jsem zvědavá,kolik se mi jich podaří napsat ;D Jsem u pátý a žádný rozuzlení tam ještě není :D No jo Irča,když se dá do psaní tak je to špatný :D Aby to nemělo okolo 70 kapitol :D U mě je všechno možný :D Přidala jsem tam popis těch podivínů ;D Abyste si je nějak dokázali představit.

PROLOG:

Když jsem se otočila nevěděla jsem,jestli je to opravdu on.Měl zvláštně zářivé oči a pohled zabijáka.Hledala jsem úkryt,kde bych se mohla na pár sekund schovat než mě zpozoruje.Pomalu jsem se připlížila k dveřím.Špatná volba.Jason se otočil a chytl mě za ruce.Z toho nemůžu vyjít živá.Říkala jsem si v hlavě,to nemůže být ten kluk,kterého jsem poznala v červnu.Ale na začátek.Jmenuju se Shelby Walterová a je mi 15 let.Právě jsem se přestěhovala do Colorada.Šíleně jsem se zamilovala do jednoho kluka Jasona Cruse.Byli jsme nejšt'astnější pár ve škole.Do té doby než začal být Jason podeřzele tajemný...

Photo of The Day 20.1.2011

20. ledna 2012 v 16:23 | (B)ublinQa |  Web>Photo Of the Day
No tak na fotku dne jsem vybrala Starbucks :D Chtěla bych aby to bylo v našem městě(jelikož jsme malí město,tak asi těžko ;D) A taky se mi líbí ta fotka.Jinak byla připomínka,že si podepisuju fotky.Podepisuju to jen kvůli úpravě.V menu mám napsáno,že fotky nevlastním pouze z nich dělám grafiku.

(B)ublinQa>Otázky do Videodpovědi#3

19. ledna 2012 v 21:14 | (B)ublinQa
Takže videoodpovědi se vám asi líbí,takže dám další otázky.Pokud otázek bude málo,tak samozřejmě videoodpověd' nebude natočena.Na co bych se piplala s pár otázkama :D Jinak můžete se mě zeptat i na víc jak na jednu otázku.Budu jen ráda.Jen aby to nebylo moc soukromé.Jsem zvědavá na vaše dotazy! :D