Leden 2012

Linkin Park>The Messenger/Live[Favourite Music]

30. ledna 2012 v 20:46 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
On NIKDY nezazpívá něco špatně! ;) Dokonalá písnička!♥ Tak uklidňující a všechno :) Kdo řekne,že neumí zpívat nebo že ta písnička není hezká,je nenormální.Od 3:00♥ a celý ten konec,mráz po zádech.Zpívá dokonale ;D* 10000% lepší jak studiová verze a to umí málokterá skupina ;P A podle toho,co jsem slyšela Chester byl tady nemocnej,takže to je ještě víc k neuvěření :D Omlouvám se,že sem nechodím,ale opět zasraná škola.Zítra od sedmi do půl čtvrtý tam budu tvrdnout.Jakože to celá naše třída jak nám to řekli jenom 'COŽE?' Nenormální škola tohle.

Linkin Park>Iridecent/Live#2[Favourite Music]

28. ledna 2012 v 19:27 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
No takže mám za sebou další koncert Linkinů ;D Ten koncert jsem viděla už tak 10x,ale pořád mě baví.Nepřestanu se divit dokonalým vokálům Chestera a úchvatnému rapu Mika :D Přemýšlela jsem,kterou z písniček vám sem mám hodit,ale nakonec sem dám Iridecent,protože je to nehorázně uklidňující písničky.Miluju tu písničku♥ Ještě před písničkou na začátku je Intro,takže si nemyslete že to je ta písnička :D .Nechápu,jak to ten Mike dělá s tím hlasem :D Od 4:45 ta písnička je nejlepší!♥ Prostě jak zpívají všichni a ty vysoké tóny a potom 5:37 až do konce!♥ Prostě DOKONALOST.
-------------------------------------------------------------------
btw:A já se jdu dívat na další koncert,který jsem ještě neviděla :D Je trochu starší,ale to nevadí :D Tak se mějte.zÍtra nevím,jestli se to ukázu chci se učit.

Celebs>Ashley Tisdale>With Fans#1

28. ledna 2012 v 13:28 | (B)ublinQa |  Celebs>Others
Jelikož mám taky hodně ráda Ashley Tisdale,tak jsem stáhla fotky s fanoušky.Vypadá všude dokonale.Jde vidět,že focení jí baví a nedělá to z donucení.Je dokonalá! :P* Zbožňovala jsem její hnědou barvu vlasů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Článek na téma:Moje staré blogy

28. ledna 2012 v 11:04 | (B)ublinQa |  Others>Články na téma
Dneska jsem si připravila článek na téma o mích starých blogách.Myslím,že by neuškodilo ukázat můj pokrok :D Řeknu vám,když se tak na ty blogy dívám,tak mi přijde jako bych je zakládala včera.Pamatuju si přesně do detailů všechno o mích starých blogách.Docela mě překvapilo,kolik jsem jich měla a to si ještě polovinu adres nepamatuju :D Můžete kritizovat mé staré blogy,myslím,že jaký bordel jsem tam vždycky měla to nemám ani v pokojíku ;D Přesně nevím,jak jdou ty blogy zasebou,ale to není podstatné.

Linkin Park>Forgotten[Favourite Music]

27. ledna 2012 v 18:31 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
Takže,dnešní závislost dne tahle písnička! ;D Je z prvního albumu Hybrid Theory.To album je dokonalé.Chtěla bych aby udělali album něco jako první(všechny albumy jsou dokonalé,nechci vychvalovat ani jedno :D To by bylo vůči ostatním albumům nefér.Všechny jsou originální).Tahle mě vždycky zvedne náladu.Text je taky hodně dobrej.

My Favourite>Miley's style#1

27. ledna 2012 v 15:57 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>My Favourite
Takže dneska vám sem dám fotky outfitu Miley Cyrus.Vždycky se mi líbil její styl oblékání.Líbí se mi,jak to kombinuje a celý vzhled.Má je jednoduché,ale přitom dokonalé.Samozřejmě jsou i hodně věcí,které se mi nelíbili,co měla ale většina ano.Moc toho tady psacího nebude,ale fotky ano ;D Myslím,že i ani fanoušek Miley musí uznat,že se obléká úžasně.Článků o Miley stylu bude více.Budu se snažit i najít,kde se tyhle kousky dají u nás sehnat a nebo aspoň podobné,takže zase ten článek zas tak k ničemu nebude :) To hledání oblečení je docela fuška,takže se nezlobte pokud nenajdu zrovna stejný kousek.Chci to dávat jen z českých stránek.Většina věcí se na netu ani neprodává,tak uvidím,co najdu to najdu.Většinu toho nenajdu,protože tady se to zboží neprodává,ale kdybyste si chtěli najít americké obchody tak se podívejte na dresslikemiley.net.Je tam všechno.

Celebs>News#2

27. ledna 2012 v 14:45 | (B)ublinQa |  Celebs>Others
Nazdáár,prominťe,že jsem tady včera nebyla,ale máme hodně školy.V úterý jsem DĚVĚT hodin ve škole.Od sedmi do půl čtvrtý,nenormální.Dneska dám mix novinek o celebritách.
DEMI LOVATO/ Fanoušci Demi se opět ukázali v trendových tématech! A to s 'Demetria Lovato is Our Everything' a s tím,že chcou Dems znovu zpátky na Twitter 'Back To Twitter Demi'
------------------------------------
MILEY CYRUS/Miley 'You're Gonna Make Me Lonesome when you go' videoklip dosáhl už 1.5 milionů shlédnutí!
-------------------------------------
LINKIN PARK/Mike potrvdil vydání albumu v tomto roce! Mělo by vyjít ještě před Rock Am ring,kam jdou Linkin Park v červnu.Tohle je pro mě úžasná zpráva!
------------------------------------
JUSTIN BIEBER/Justin si nechal udělat nový účes.Má i jinou,tmavší barvu.Myslím,že mu to hodně sluší.
------------------------------------
HILARY DUFF/ Hilary Duff(která je ted' těhotná) se znovu přebarvila na hnědou barvu.Pamatuju si časy,kdy jsem ji měla za nejoblíbenější celebritu.Moc jí ty vlasy sluší.

Nirvana>Heart Shaped Box[Favourite Music]

25. ledna 2012 v 21:38 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Favourite Music
Fakt úžasná písnička! ;) Musím si nějaké jejich písničky ještě poslechnout :D Na mamku působí ta písnička zhuleným dojmem,což nechápu proč :D Tak mojí mamce se nelíbí snad nic co poslouchám,takže to už ani neřeším :D Ten klip vypadá divně,takže na ten se radši ani nedívám :D

(B)ublinQa>I want#2

25. ledna 2012 v 21:21 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>Others
Takže další článek do 'I want'.Docela se mi chce něco psát,ale tohle už píšu podruhý,protože mi nějak zase blbne psaní článků(což úplně 'miluju :P).Mám divnej vkus :D
I WANT#1
Úžasný náramek! Zajímavý,ale prostě dokonalý :D*
imagebam.com
I WANT#2
Prostě tričko 'LP' musím mít! :D Ikdyž tady na netu jsem nenašla nějaké,které by se mi líbilo.Je to škoda.A když už se mi to líbí,tak je to moc drahý.A 800 KČ za nápis 'Linkin Park' fakt vyhodit nechci :D Chi si taky pořídit Iron Maiden :) Prostě se mi ty trička líbí :D Jedno takové měla i Miles :)
imagebam.com
I WANT#3
Něco takovýho chcu! Hrozně se mi to líbí i jak to třeba měla jednou Miley ve vlasech a nebo náušnice.Poslední dobou jdu po všem s peřím :D
imagebam.com

(B)ublinQa>My Diary#22

25. ledna 2012 v 19:11 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa>My Diary
Nazdáár lidi ;D Tak co škola? Já druhý pololetí začínám fantasticky.Pětka z Češtiny,ale nejsem sama :D 21 děcek pětky z 25 :DDD No jo naše třída,co chcete :D Lemplové :D Učitelka nám dala výklad před dvěma týdnama a ještě to ani nepřipomene a je to naše chyba tvl ;) Dneska jsem se hádala s fyzikářkou.Ta mě taky pěkně sere ;D To její 'Írenóó' úplně miluju.Vždycky s Mončou se hrozně smějem a ona zrovna vidí VŽDYCKY JENOM mě! :) Je to úplně k vzteku fakt.Kdyby tam stálo deset lidí a smáli se všimne si mě! :P Je hrozně vztahovačná učitelka.I minulej rok jsem na ni byla držkatá a taky jsem měla důtku že jo :D Tak vždycky si ty učitelky k tomu něco přimyslí,že jo.To by nebyli oni.Vždycky miluju ty jejich 'porady' to je jak nejvíc podrbat 8.A :D Dneska jsem si teda udělala výklad o Linkinech(o čem jiným že jo :D Jediný téma společně s Demi a nebo Ashley Greene co by mě bavilo,ale Linkiny mám o trochu radši :D) Omlouvám se,že tady skoro nejsem,ale valím Need For Speed Most Wanted! :D Hra mojeho dětství :D Zase jsem se do toho zažrala :D Nejlepší ničit ty policajti :D Já je tam vždycky drtím ;D Nemám co dělat,bud' půjde hrát auta a nebo se půjdu dívat na dokonalej koncert v Madridu od Linkinů :D* A nebo možná budu na komplu.Měla bych se učit,ale už mě to nebaví.Celej den mám v pr*eli a to kvůli škole.Zítra máme do půl čtvrtý.Nadšená hej :D No nic už nevím,co bych psala :)
xoxo (B)ublinQa